OFİS KANEPELERİ

Büro yaşam alanının tüm bölgeleri ve alanları için geniş ürün yelpazesi ile Şahin Büro Mobilyaları, çok yönlü ve bireysel tasarım olanakları sunar. Şahin, ofis mobilyalarının kalitesini ve işlevselliğini modern tasarım ve yenilikçi teknolojiyle birleştiriyor.

Günlük işe gidip ofise ulaşmak için yeterince mücadele vermek zorunda kalıyoruz. Ofisinize ulaştığınız zaman orada oturmak ve bütün gün çalışmak zorundasınızdır. Çalışanlarınızın bu durumu severek ve isteyerek  yapmasını istiyorsanız, kullandıkları masalar ve iş istasyonları ev kadar rahat olmalıdır. Ergonomik yükseklik ayarlı ofis alanları ve ayarlanılabilir farklı yükseklikler, çalışanlarınızın fiziğine göre kişiselleştirilmiş bir çalışma alanına ne kadar ihtiyaç duydukları gerçekliliğini göstermektedir. Şahin Büro Mobilyalarının özel tasarımlı ofis mobilyaları sizin ihtiyaç duyduğunuz bu konforu sağlayacak niteliktedir. Renk, kumaş seçenekleriyle ofisinizi canlandıracak ve şekillendirecektir. Özellikle, ofis kanepelerinin modern dokunuşları sizi cezp edecektir. Kanepelerin, oturma biçimleri vücut duruş postürlerine göre dizayn edilmiştir. Kanepelerin üzerine oturduğunuzda kanepe içine gömülmeyerek gerekli duyulan sertlikte dolgu malzemesinden oluşturulmuştur. Kumaş ya da deri seçenekleriyle ofisinizi nasıl dizayn etmek istiyorsanız dizayn durumunuza göre istediğiniz tarz kanepeyi tercih edebilirsiniz.

Konukları ağırlamak ve etkileyici şekilde tasarlanmış bir salonda günlük toplantılar yapmak ister misiniz? Şahin Büro Malzemeleri ziyaretçilerinize işinizin sanatsal yönünü gösteren şık koltuklarını ve kanepelerini denemelisiniz. Bir şirketle anlaşma yapan bir müşteri yerine, sizinle kişisel olarak bağlantı kuran bir müşteri istiyorsanız, bizim kanepelerimizin/koltuklarımızın eşsiz havasını deneyimlemeniz gerekmektedir.

Tümünü gör