Tamamlayıcı Ürünler

BEKLEME KOLTUĞU

Ofisinizin belki de en önemli yeri resepsiyon alanlarınızdır. Bu alanların dizaynı modern ve göze çarpan güzellikte olmalıdır. Müşteri ve ziyaretçilerinizin en çok vakit geçireceği bu alanlar müşterilerinize ve ziyaretçilerinize sizin iş yeriniz hakkında fikir sahibi olmalarını sağlayacaklardır. Ayrıca, bu alanlarda koltuklarda vakit geçirecek müşteri ve ziyaretçileriniz rahat ve iyi vakit geçirmek isteyeceklerdir. Aksi takdirde bulundukları ortamı terk etme ve gitme istekleri doğabilir. Böyle bir durumu sizin adınıza biz, Şahin Büro Mobilyaları istemeyiz. Üretilmiş ve tasarlanmış her bekleme koltukları özen, konfor ve rahatlık ilkesiyle oluşturulmuştur.

Konferans salonları ya da resepsiyon alanlarınız için; deri, kumaş veya suni deri seçeneklerinin bulunduğu bekleme koltukları Şahin Büro Mobilyaları alternatif seçenekleriyle bulundukları yerleri zengin görünümleriyle donatıyor. Kollu ve kolsuz modelleriyle koltuklarınız konuklarınıza ve müşterilerinize ideal oturma seçenekleri sunmak için mükemmeldir.

Deri Bekleme Koltukları

Ofis misafirlerinize kendilerini iyi hissettirecek, zengin görünümüyle şirketinizin prestijini simgeleyen rahat bekleme koltuklarının deri kumaş seçeneği oldukça şık. Misafirlerinize ve müşterilerinize onlara duyduğunuz saygıyı ifade etmek için Şahin Büro Mobilyalarını seçerek, rahat ve ergonomik oturma tecrübesini yaşatabilirsiniz.Kolay temizlenme imkanıyla da çok tercih edilen bir model olan deri bekleme koltukları siz müşterilerimiz için titizlikle üretilmektedir.

Kumaş Bekleme Koltukları

Tek tip ve hoş bir görünüm oluşturmak için dayanıklı kumaştan döşenmiş basit misafir koltuklarıyla, bir bekleme odası veya resepsiyon alanı oluşturabilirsiniz. Çeşitli kumaşlarda rahat açılı ahşap kolları olan bekleme koltukları seçerek, odanıza yeni bir sinerji getirerek modernleştirebilirsiniz. Bir yönetici ofisi veya daha yaratıcı bir iş yeri için, ziyaretçilerinizin dikkatini çekerek şık ve renkli vurgulu koltukları seçebilirsiniz. Eşsiz oturma deneyimi yaşatmak için müşterilerinize ve ziyaretçilerinize Şahin Büro Malzemelerini seçmelisiniz.

Tümünü gör