Yönetici Grubu

YÖNETİCİ KOLTUĞU

Günümüzün büyük bir bölümünü geçirdiğimiz ofis ve iş yerlerinde ihtiyaç duyduğumuz konforu sağlamanın yolu, seçtiğimiz/seçeceğimiz koltuktan geçer… Genel ve eski adıyla büro sandalyesi yeni adı ve anılışıyla yönetici koltuğu gün boyu masa başında çalışanlar için en önemli araçtır.

Ofisler için yönetici koltuğu satın alırken yapılan en genel yanlışlardan biri, satışa sunulan yönetici koltuğunun ergonomisini sorgulamaksızın en ucuz olanı toptan alma çabasıdır. Oysaki hem sizin hem de çalışanlarınızın genel sağlığı için ilk aşamada ön planda tutulması gereken seçilecek koltuğun konfor noktalarına sahip olmasıdır. Yönetici koltuğu, üzerinde gün boyunca kendinizi rahat hissedeceğiniz özelliklere sahip olmalı. Koltuklarınızın şık olmasının yanı sıra ergonomik olmasına da özen gösterin. Bel destekli ürünleri tercih etmeniz, ofisteki veriminizi artırmaya ve sağlıklı bir çalışma ortamı yaratılmasında oldukça önemli. Yönetici koltuklarının şık kumaşları sizi bazen yaz aylarında rahatsız edebilir, bunun için daha doğal ürünler ve fileli modern koltuklar seçebilirsiniz. Uzun çalışma saatlerinin getirdiği diğer bir sağlık sorunu da boyun ağrısıdır. Gün boyunca başınızı ve boynunuzu destekleyecek koltuklar, oldukça kullanışlı ve sağlıklı.

Şahin Büro Mobilyaları sizin için en doğru yönetici koltuğunu kendi portföyünde sergileyen öncü bir kuruluştur. Zengin ürün yelpazesiyle şık tasarımlarıyla ofislerinizi dizayn ederken Şahin Büro Mobilyalarını tercih edebilirsiniz. Müşteri memnuniyeti bizim için ön plandadır. Her konuda ürün bilgisi ve içeriği hakkında size destek verecek profesyonel bir ekiple karşılaşacaksınız. Edinilen tecrübeler ve bilgiler ışığında sizleri en doğru şekilde yönlendirip, ihtiyaçlarınız doğrultusunda alış veriş yapmanızı sağlayacağız. Ofis mobilyasında ki yeni trend biziz ve sizleri aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Tümünü gör